Наставникът на Ботев (Пловдив), Бруно Балтазар коментира паритета с Локомотив (София)

...

Бруно Балтазар: Ще се отправим към София за мача с ЦСКА с целта да спечелим

Наставникът на Ботев (Пловдив), Бруно Балтазар разяснява паритета с Локомотив (София) при възобновяването на шампионата. Двата тима не се победиха и срещата приключи 0:0.

" Беше сложен мач и не беше резултатът, който искахме. Мисля, че контролирахме през множеството време дуела и опитахме да спечелим, само че не се получи ", стартира експертът.
 Ботев (Пловдив) и Локомотив (София) приключиха 0:0 в мач от 19-ия кръг на efbet Лига
Ботев (Пловдив) и Локомотив (София) възобновиха шампионата с нулево тъждество

Нулево тъждество сред двата тима

" Паузата ни повлияя, откакто доминирахме през първото полувреме. Искахме да продължим добре и през втората част, само че ритъмът ни беше нарушен. Срещу Ботев (Враца) беше характерен мач, тъй като Бароан и Неделев играха за пръв път.

Не играхме добре там, само че през днешния ден беше по-добре. Искахме да преобладаваме и да пресираме, когато нямахме топката. Създадохме положителни положения. В последните 10 минути се оголихме, само че съм удовлетворен от старанието и представянето. Показахме на терена това, върху което работихме ".
 Станислав Генчев: Беше мъчно да се играе второто полувреме

Наставникът на " железничарите " остана удовлетворен от състава си

" Не желая да се окайвам за загуените играчи. Искам да намеря решения. Искам с тези играчи да печелим всеки един дуел. Новият стадион е значим за Ботев (Пловдив). Искаме цялостен стадион и въодушевени почитатели.

Разбирам изцяло, че почитателите не идват на драго сърце тук и е обикновено развиването на клуба да минава през нов стадион. Ще се отправим към София за мача с ЦСКА със същата цел като през днешния ден - да спечелим ", приключи наставника.